Epson EcoTank WorkForce M205 Yazıcı Uyumlu Mürekkep - Qc ECO Serisi

10,57
KDV Dahil
Renk Seçiniz

BK Dye

Gramaj Seçiniz

70ml

100ml

135ml

250ml

500ml

1000ml

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
.
Marka Adı : Qc ECO Serisi Epson
.
Ürün Açıklaması : Epson EcoTank WorkForce M205 Yazıcı Uyumlu Mürekkep – Qc ECO Serisi
.
Renkler : Black Siyah Dye
 
 
 
 
.
Raf Ömrü : 2 Yıl
.
Garanti Süresi : 12 Ay %100 Garanti
.
Uyumlu Yazıcı Modelleri : Epson EcoTank WorkForce M205
.
Uyumlu Kartuş Modelleri : 774 T7741 Black Siyah
 
 
 
 
 
.
ÜRÜN NOTU
Epson Mürekkep püskürtmeli yazıcılar için uyumlu yazıcı ve kartuş modelleri yukarıda belirtilmiş olup, bu ürün orijinal bir ürün değildir ve yazıcı üreticisi tarafından üretilmemiştir. Tüm marka isimleri ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir ve sadece referans amaçlı kullanılmıştır. 

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.