Süblime Boya Geniş Format Yazıcı Mürekkep Seti 8x500gr

1.293,20
KDV Dahil
Ürün Açıklaması

Süblimasyon Qc Mürekkep Seti 8x500gr


Açıklama

 

Qc™ Süblimasyon mürekkepleri WideFormat (Geniş Format) yazıcılar için   geniş bir yelpazede kullanılmak üzere  dijital baskı için geliştirilmiştir.

 

Kullanım Alanı : Qc™ Süblimasyon Mürekkepleri Geniş Format  yazıcılar için yüzlerce değişik  baskı varyasyonlarında kullanılmakla özellikle  polyester kaplı yüzeylerde ve baskılarda kullanılır.

Qc™ Süblimasyon Mürekkepleri Tüm Endüstriyel Piezo Baskı kafalı baskı makinaları için özel olarak üretilmiştir Örn; Epson, Mimaki, Ricoh, Mutoh, Roland vb... Qc™ Süblimasyon Mürekkepler farklı tipte yüzeylerde  kullanılabilir fakat genel olarak polyester ve polyester kaplamalı yüzeylerde ve karışımlı materyaller üzerine baskıda kullanılır. Qc™ Süblimasyon mürekkepleri  yüksek derecede kalıcılığa sahiptir. Çok hızlı akışkanlık özelliği sayesinde  hızlı baskı yapan plotterlarda sorunsuz çalışır,  mürekkepler kağıt üzerinde çok hızlı kurur, dağılma yapmaz. Bu nedenle çok yüksek çözünürlüklerde canlı ve parlak baskılar elde edilir.

Qc™ Süblimasyon Mürekkepleri  ile yapılan baskılar çok canlı renklerde oluşur. Canlı renkler ve mükemmel baskı kaliteleri ile alacağınız neticelerde  ışık ve yıkama haslığı çok yüksektir. Kağıttan yüksek oranda transfer olabilme özelliğine sahiptir. Baskı çizilmelere ve mekanik aşınmaya karşı çok dayanıklıdır. İç mekanda kullanıldığında, bu mürekkeplerle basılmış ürünler onlarca sene hiç bir solma ve yıpranma ile karşılaşılmadan kullanılabilir. Bu boyalarla basılmış tekstil ürünleri yıpranmadan sıkıntısız bir şekilde yıkanabilir. Dış mekanda kullanılacak ve sürekli güneş altında kalacak ürünlerin ise UV dayanımını arttıracak lak ve kaplamalarla kullanılması önerilir. 

Uygulama Alanı : Qc™ Süblimasyon Mürekkeplerin WF kullanılabildiği uygulamalar :  Tekstil uygulamaları başta olmak, spor tekstili, ev tekstili, polyester içerikli tüm tekstil ürünleri ve reklam sektöründe kullanılan polyester kumaşlar üzerine baskı, polyester kaplamalı metal, plastik, ahşap, seramik, bayrak/flama, banner,  vb…

Saklama Koşulları : Qc™ Süblimasyon Mürekkepleri Wideformat (Geniş Format) yazıcılar için kuru ve temiz, 10-40° arası kontrol edilebilir ortamda  saklanmalıdır.

Bütün Mürekkepler aşağıdaki çizelgede belirtilen renklerde ve 1 litrelik, 500gr lık ve 100gr lık şişelerde mevcuttur.

PRINTER MODELQC INK CODECOLOR
YAZICI MODELİQC MÜREKKEP KODURENK
Wide Format (Geniş Format) Tüm Piezo Baskı Kafaları için QCDYSB-BK 1001BlackDye
QCDYSB-LBK 1007Light BlackDye
QCDYSB-LLBK 1008Light Light BlackDye
QCDYSB-C 1002CyanDye
QCDYSB-M 1003MagentaDye
QCDYSB-Y 1004YellowDye
QCDYSB-LC 1005Light CyanDye
QCDYSB-LM 1006Light MagentaDyeÖdeme Seçenekleri
Garanti Koşulları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.