Fuji DX100 Uyumlu Mürekkep - Qc PRO Serisi

Mililitre Seçiniz

250ml

500ml

1000ml

Mürekkep Rengi Seçiniz

BK Dye

C Dye

M Dye

Y Dye

LC Dye

LM Dye

PRO Set

Adet Fiyatı: 131,91 TL
Sepetinize PC PIG - 500 ML eklenecek.
A++++
A++
A+
A
B
Özellikleri
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • ÜRÜN STOK KODU: 32038
  MARKA ADI:
  MODEL NO:
  UYUMLU YAZICI MODELLERİ :
  UYUMLU KARTUŞ MODELLERİ:
  ÜRÜN AÇIKLAMASI:

  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  Ürün Stok Kodu                     31100101031001

  Marka Adı                              Qc PRO Serisi Fuji

  Model No                                Fuji Frontier-S DX100

  Ürün Açıklaması                     Fuji DX100 Uyumlu Mürekkep – Qc PRO Serisi

  Renk                                       Black Siyah Dye / Cyan Mavi Dye / Magenta Kırmızı Dye / Yellow Sarı Dye / Light Cyan Açık Mavi Dye / Light Magenta Açık Kırmızı Dye

  Ürün Niteliği                           BK Siyah C Mavi M Kırmızı Y Sarı LC Açık Mavi LM Açık Kırmızı Dye Bazlı Muadil Mürekkep

  Raf Ömrü                                2 Yıl

  Garanti Süresi                        12 Ay %100 Garanti

  UYUMLU YAZICI MODELLERİ

  Epson SureLab SL-D700

  Fuji Frontier-S DX100

  UYUMLU KARTUŞ MODELLER

  T7821 Black Siyah Kartuş

  T7822 Cyan Mavi Kartuş

  T7823 Magenta Kırmızı Kartuş

  T7824 Yellow Sarı Kartuş

  T7825 Light Cyan Açık Mavi Kartuş

  T7826 Light Magenta Açık Kırmızı Kartuş

  ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Qc PRO Serisi Fuji DX100 mürekkeplerimiz, yüksek kaliteli fotoğraflar basmak, baskı işlerini genişletmek ve maliyetlerini düşürmek isteyen fotoğrafçılar için tasarlanmıştır.

  Şirketimiz konusunda uzman ekibimiz tarafından dünya piyasalarındaki kalitesi en güvenilir, en istikrarlı, performansı en yüksek ürünleri, orijinal üretici ile %100 uyumlu mürekkepleri ve kartuşları karşılaştırma ve testlerden geçirerek tedarik  etmek için çalışır ve böylece paylaşmaktan ve sahip olmaktan memnuniyet duyacağınız, baskılarınızda sorun yaşamayacak, orijinal ürün ile kıyasladığınızda ciddi miktarda tasarruf yapabileceğiniz bu düşük maliyetli ve yüksek kaliteli alternatife güvenebilir, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu tezlerimizi 100% müşteri memnuniyet garantisi ile destekliyoruz. Ürünlerimizin kalite, fiyat ve performans karşılaştırmasını yaparken lütfen piyasada içeriğinin ne olduğu belli olmayan, çevreye ve insan sağlığına zararlı olup olmadığını bilmediğiniz düşük maliyetli ürünler ile değil, orijinal üretici ile kıyaslamanızı öneririz.

  Qc Dx100 Mürekkepler® Avrupa da özel olarak birebir Fuji DX100 yazıcılar için geliştirilen yüksek kaliteli mürekkepler olup, orijinal mürekkebin mükemmel renk değerlerine karşılık gelir. Bu nedenle, bu mürekkepler yüksek kaliteli fotoğraflar, son derece mükemmel çıktılar ve dengeli bir renk skalası size sunar. Özellikle Qc PRO serisinde renk yoğunluğu Fuji DX100 Serisi 6 Renk mürekkeplere eşdeğerdir. Fuji DX100 Serisi 6 Renk yazıcınız için Qc PRO serisi mürekkeplerimizinden çok menun kalacaksınız. Hızlı kargo teslimatımız, 50 Tl üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo , özel fırsatlarımız, toplu mürekkep sipariş indirimlerimiz ve benzersiz 1.sınıf müşteri hizmetlerimiz ile %100 memnun kalacaksınız. Ürünlerimizi kullandıktan sonra SARFET.com artık yazıcılarınız için sarf malzeme tedarikinde güvenilir tek adresiniz olacaktır.

  ÜRÜN NOTU

  Epson Mürekkep püskürtmeli yazıcılar için uyumlu yazıcı ve kartuş modelleri yukarıda belirtilmiş olup, bu ürün orijinal bir ürün değildir ve yazıcı üreticisi tarafından üretilmemiştir.

  Tüm marka isimleri ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir ve sadece referans amaçlı kullanılmıştır. 

  RAF ÖMRÜ: 2 Yıl
  GARANTİ SÜRESİ: 12 Ay %100 Garanti
  ÜRÜN NOTU:

  Mürekkep püskürtmeli yazıcılar için uyumlu yazıcı ve kartuş modelleri yukarıda belirtilmiş olup, bu ürün orijinal bir ürün değildir ve yazıcı üreticisi tarafından üretilmemiştir.
  Tüm marka isimleri ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir ve sadece referans amaçlı kullanılmıştır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.