Brother Kartuşlar

Küresel çapta başarılı bir marka olan Brother, yazıcı modelleriyle ve baskı teknolojilerinde fark yaratır. Brother marka yazıcılar üstün baskı kalitesi, tasarruf ve verimlilik gibi kalite farklarıyla öne çıkar. Markanın yazıcıları için ürettiği orijinal yazıcı sarf malzemelerini sizlerle buluşturan Sarfet olarak indirim olanaklarıyla biz de fark yaratıyoruz. Baskı kalitesini ve yazıcı güvenliğini koruyan orijinal Brother kartuş seçeneklerini sitemizde bulabilir, uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Brother dolabilen kartuşlarda makine model ve serisine göre seçim yapabileceğiniz farklı seçeneklerimiz bulunur. Markanın yazıcı modeline göre kendi üretimi olan orijinal kartuş çeşitlerine ekonomik fiyat avantajıyla sitemizden sipariş edebilirsiniz. Brother sarf malzemelerini sitemizden bütçenize uygun indirim olanaklarıyla satın alırsınız. Makinenizin tipine ve modeline göre doğru kartuş tercihini kolay kullanım imkanı sunan menülerimiz aracılığı ile rahatlıkla yaparsınız. Orijinal Brother kartuşları Sarfet müşteri dostu hizmet farkıyla hem ekonomik hem de güvenilir şekilde sitemizden sipariş edersiniz. Kartuş, toner, toner tozu gibi orijinal Brother sarf malzemelerine geniş ürün seçeneklerimiz içerisinde bulma imkanınız vardır. Brother toner fiyatlarında indirim avantajlarından yararlanabilir ve yüksek kalite kartuş, toner çeşitlerini bütçe dostu fiyatlarla satın alma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Brother marka yazıcınızla uyumlu kartuş ve toner güvenilir ve orijinal ürün kalitesi ile sizlere sunulur. Markanın yazıcı modeline göre tercih edebileceğiniz yazıcı kartuş çeşitlerinde farklı renk seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Brother yazıcı kartuş çeşitlerini sitemizden detaylı şekilde inceleyebilir ve renk tercihi yapabilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Brother Yazıcı Modellerine Uyumlu Kartuş Çeşitleri

Yazıcıların performansını kaliteli şekilde sürdürebilmeleri yazıcı için kullanılan sarf malzemelerinin seçimiyle yakından ilgilidir. Brother marka yazıcılar sıklıkla tercih edilen kaliteli yazıcılardandır. Farklı modellerde Brother yazıcı seçenekleri bulunur. Eski ve yeni modellere uyumlu kartuş seçenekleri de markanın orijinal ürünleri arasında yer alır. Brother 1511 toner seçeneği gibi farklı makine modellerine göre üretilen orijinal malzemeleri sitemizde sizlere sunulur. Makinenin model ve serisine göre arama yaparak aradığınız kartuş ve toner seçeneklerini görebilirsiniz. Orijinal Brother sarf malzemelerini sitemizde ekonomik fiyat avantajlarıyla sunarken müşteri dostu alışveriş olanakları da sağlıyoruz. Markanın tüm yazıcı modellerine göre Brother 1211W toner gibi ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yazıcı modelinin kartuş ve tonerle uyumu oldukça önemlidir. Baskı kalitesi ve makine verimliliği açısından orijinal ürünler kullanmak gerekir. Makine modelinize göre orijinal ürün seçimini sitemizden kolaylıkla yaparsınız. Brother 7320 toner olarak arama yapabileceğiniz gibi Brother marka sarf malzemelerini marka kategorimizden de inceleyebilirsiniz. Modele uyumlu kartuş ve toner seçeneklerini sitemizden inceleyebilir ve renk tercihine de karar verebilirsiniz. Brother yazıcı modellerinin verimli şekilde çalışması için modele uyumlu kartuşla çalışması gerekir. Yüksek kalitede baskı almak için kartuş ve toner gibi malzemeleri de makine markasının orijinal ürünü olarak tercih etmelisiniz. Brother yazıcınıza uyumlu olan kartuş ve toner seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Brother 1111 toner seçeneğinde olduğu gibi makine modeline göre malzeme seçeneklerimiz bulunur. İndirim olanaklarımızdan yararlanarak yüksek kalite orijinal sarf malzemelerini uygun fiyatla satın almak sunduğumuz avantajlarla sitemizde mümkün olur. Bütçe dostu fiyatlarla yüksek kalite ürünleri sitemizden dilediğiniz her zaman sipariş edebilirsiniz. Brother 5755 toner tercihi şeklinde malzeme tercihini modele göre kolaylıkla yapabilirsiniz. WhatsApp üzerinden de siparişinizi verebilir ve ürünler hakkında bizden destek alabilirsiniz.

Brother Marka Yazıcılara Kartuş Dolumu Nasıl Yapılır?

Brother yazıcılarda diğer yazıcılardaki gibi chip bulunmaz. Bunun yerine yazıcılarda resetleme işlemi vardır. Yani yazıcıdaki kartuş yeniden kurularak tekrar kullanılır. Brother kartuş dolumu yapmak için izlenecek adımlar;

 • Yazıcı kapağını açıp tambur birimini çıkarın.
 • Kartuş ve drum ünitesini birbirinden ayırın.
 • Toner kartuşunu çıkarıp değiştirin.
 • Drum ünitesinde bulunan yeşil renkteki çıkıntıyı 3 kez kaydırın.
 • Drum ünitesini ve toner kartuş takımını makineye düzgünce geri takın.

Brother yazıcı modeline göre teknolojik donanım değişebilir. Ancak genel olarak kartuş dolumu bu şekilde yapılır. Ayrıca toner dolumunda Brother toner tozu da kullanmak gerekir. Kartuş dolumunda toner tozunun kalitesi de oldukça önemlidir. Bu nedenle yazıcının markasının kendi üretimi olan orijinal toner tozu kullanmak gerekir. Brother markasının orijinal sarf malzemelerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Toner, toner tozu, kartuş çeşitlerini ekonomik fiyat avantajlarıyla sipariş edebilirsiniz. Makineyle %100 uyumlu kartuş ve toner tercihini sitemizden güvenle yapabilirsiniz. Brother kartuş çeşitlerinde öne çıkan ürünler;

 • Brother LC1000 Kolay Dolabilen Kartuş-4 Renkli
 • Brother LC1220 Kolay Dolabilen Kartuş-4 Renkli
 • Brother LC221 Kolay Dolabilen Kartuş-4 Renkli
 • Brother LC3217 Kolay Dolabilen Kartuş-4 Renkli
 • Brother LC3219XL Kolay Dolabilen Kartuş-4 Renkli
 • Brother LC37 Kolay Dolabilen Kartuş-4 Renkli
 • Brother LC679XL - LC675XL Kolay Dolabilen Kartuş-4 Renkli
 • Brother LC900 Kolay Dolabilen Kartuş-4 Renkli

Yazıcı modeline göre kartuş seçimini sitemizden kolaylıkla yapabilir ve indirim olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Brother kartuşları uygun fiyatla satın alırken müşteri dostu hizmet avantajlarımızı keşfedebilirsiniz. WhatsApp üzerinden de kolayca sipariş verebilir, siparişlerinizi takip edebilirsiniz. Sarfet olarak size sunduğumuz geniş ürün seçenekleri içerisinden Brother marka yazıcınıza uygun sarf malzemelerini ekonomik seçeneklerle, güvenle ihtiyacınız olduğu her an satın alabilirsiniz.

Brother marka yazıcıların yüksek kalitede resim ya da yazı baskısı yapmaya devam edebilmesi için orijinal Brother kartuşlar kullanılmalıdır. Orijinal olmayan Brother yazıcı kartuş ürünleri, cihaza zarar verebilir ya da performans düşüklüğüne sebep olabilir. Her Brother yazıcı modeli için kullanılması gereken kartuş modeli de farklı olacaktır.

Brother kartuş, Brother marka yazıcıların, kağıda ya da Brother fotoğraf kağıdı ürünlerine baskı yapmasını sağlayan bir üründür. Bu ürün, cihaz için uygun olan mürekkep ile birlikte çalışarak yüksek kalitede baskılar yapılmasını sağlar. Yazıcının ihtiyaç duyduğu orijinal kartuşlar kullanılmadığı takdirde ise baskı kaliteleri düşecek ve cihazda arızalar meydana gelecektir.

Brother markalı yazıcılarınızın yüksek kalitede baskı yapabilmesi için gereksinim duyduğu Brother kartuşlara ya da Brother dolabilen kartuş ürünlerine sarfet.com web sitesi üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla edineceğiniz tüm ürünler orijinaldir ve cihazınızla tam uyumlu olarak çalışacaktır.

Brother Kartuş Modelleri

Brother kartuş modelleri, ürün modeline göre değişiklik gösterir. Her yazıcı modeli için kullanılması gereken kartuş da farklı olacaktır. Bazı yazıcıların ihtiyaç duyduğu kartuş ve mürekkep büyük olurken bazıları daha küçük ebatlıdır. Bu sebeple ürün markaları aynı olsa dahi standart bir kartuş yoktur, her Brother yazıcı için farklı kartuş modelleri mevcuttur.

Kartuşta olduğu gibi Brother yazıcı mürekkebi ürünleri de cihazdan cihaza farklılık gösterebilir. Bu sebeple herhangi bir yazıcı sarf malzemesi almadan önce ürünün marka bilgisine dikkat edilmeli, ürün için uygun ve cihazla uyumlu çalışabilecek ürünler tercih edilmelidir.

Web sitemiz üzerinden Brother marka yazıcıların ihtiyaç duyduğu tüm ürünler satışa sunulmuştur. Cihazlarla sorunsuz çalışabilecek ve cihaz performansını yükseltecek tüm yazıcı sarf malzemelerini sitemiz üzerinden inceleyebilir ve güvenli ödeme imkanlarımızdan faydalanarak satın alabilirsiniz.

Brother Kartuş Nasıl Kullanılır?

Brother marka yazıcılar için kullanılan ve yazı ya da resim basmaya yarayan kartuşların kullanımı oldukça kolaydır. Bu işlem hakkında Brother markası tarafından oluşturulan kartuş değişim şemasını inceleyebilir ya da kartuşlar üzerinde yer alan kullanım talimatlarını takip edebilirsiniz.

Brother markası tarafından üretilen pek çok farklı yazıcı modeli mevcuttur. Bu modellerin her birinde kartuş kullanımı da bazı farklara sahip olacaktır. Fakat genel olarak Brother yazıcılar için kartuş kullanımı şu adımlar izlenerek gerçekleştirilebilir:

 • Yazıcının güç anahtarı kapatılır ve kapağı açılır.
 • Panelde gösterilen rengin drum ünitesi ve kartuşu çıkarılır.
 • Yeni kartuş ambalajından çıkarılır ve eşit bir şekilde dağılması için birkaç kez sallanır.
 • Yeni kartuş drum ünitesine tam oturma sesi gelinceye kadar itilerek yerleştirilir.
 • Drum ünitesi ve kartuş takımı yazıcının içine itilir.
 • Kartuş renginin yazıcıdaki renk koduyla eşleştiğinden emin olunur.

Brother Kartuş Fiyatları

Brother kartuş fiyatları pek çok etken doğrultusunda farklılık göstermektedir. Kartuşun kaç renkli olarak satın alınacağı, hangi ürün modeli için tercih edileceği gibi etkenler fiyatta farklılığa sebep olacaktır. Ayrıca alınan kartuşun orijinal olup olmadığı da fiyatı etkileyecektir.

Orijinal olmayan Brother kartuş ürünleri, fiyatı ne olursa olsun satın alınmamalıdır. Orijinal olmayan ürünler düşük kaliteli baskılar yapacağı gibi cihaza da zarar verebilecek, arıza meydana getirebilecektir. Yalnızca kartuşlar değil, Brother yazıcı mürekkep fiyatları da ne olursa olsun mürekkepler orijinal tercih edilmelidir.

 Sarfet.com kullanıcılarına uygun fiyatlı ve orijinal Brother yazıcı kartuşları sunar. Web sitemiz üzerinden dilediğiniz renk ve modelde kartuş ürünlerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden Brother yazıcı toner fiyatları ve Brother dolabilen kartuş fiyatları hakkında da bilgi alabilmeniz mümkündür.

 

BROTHER nedir ?
193,20 TL
Brother LC37 Dolabilen Kartuş 4 Renk ile %100 Uyumlu
sarfet.com OCP Türkiye Resmi Distribütörüdür.
Sepete Ekle
BROTHER nedir ?
193,20 TL
Brother LC38 Dolabilen Kartuş 4 Renk ile %100 Uyumlu
sarfet.com OCP Türkiye Resmi Distribütörüdür.
Sepete Ekle
BROTHER nedir ?
193,20 TL
Brother LC47 Dolabilen Kartuş 4 Renk ile %100 Uyumlu
sarfet.com OCP Türkiye Resmi Distribütörüdür.
Sepete Ekle
BROTHER nedir ?
386,40 TL
Brother LC77 Dolabilen Kartuş 4 Renk ile %100 Uyumlu
sarfet.com OCP Türkiye Resmi Distribütörüdür.
Sepete Ekle
BROTHER nedir ?
463,68 TL
Brother LC985 Dolabilen Kartuş 4 Renk ile %100 Uyumlu
sarfet.com OCP Türkiye Resmi Distribütörüdür.
Sepete Ekle
BROTHER nedir ?
463,68 TL
Brother LC980 Dolabilen Kartuş 4 Renk ile %100 Uyumlu
sarfet.com OCP Türkiye Resmi Distribütörüdür.
Sepete Ekle
BROTHER nedir ?
386,40 TL
Brother LC900 Dolabilen Kartuş 4 Renk ile %100 Uyumlu
sarfet.com OCP Türkiye Resmi Distribütörüdür.
Sepete Ekle
BROTHER nedir ?
547,53 TL
Brother LC679XL LC675XL Dolabilen Kartuş 4 Renk ile %100 Uyumlu
sarfet.com OCP Türkiye Resmi Distribütörüdür.
Sepete Ekle
BROTHER nedir ?
Brother LC67 Dolabilen Kartuş 4 Renk ile %100 Uyumlu
sarfet.com OCP Türkiye Resmi Distribütörüdür.
Sepete Ekle
BROTHER nedir ?
193,20 TL
Brother LC57 Dolabilen Kartuş 4 Renk ile %100 Uyumlu
sarfet.com OCP Türkiye Resmi Distribütörüdür.
Sepete Ekle
BROTHER nedir ?
193,20 TL
Brother LC51 Dolabilen Kartuş 4 Renk ile %100 Uyumlu
sarfet.com OCP Türkiye Resmi Distribütörüdür.
Sepete Ekle
BROTHER nedir ?
193,20 TL
Brother LC39 Dolabilen Kartuş 4 Renk ile %100 Uyumlu
sarfet.com OCP Türkiye Resmi Distribütörüdür.
Sepete Ekle
BROTHER nedir ?
772,80 TL
Brother LC3217 Dolabilen Kartuş 4 Renk ile %100 Uyumlu
sarfet.com OCP Türkiye Resmi Distribütörüdür.
Sepete Ekle
BROTHER nedir ?
966,00 TL
Brother LC229 LC225 Dolabilen Kartuş 4 Renk ile %100 Uyumlu
sarfet.com OCP Türkiye Resmi Distribütörüdür.
Sepete Ekle
BROTHER nedir ?
966,00 TL
Brother LC227 LC225 Dolabilen Kartuş 4 Renk ile %100 Uyumlu
sarfet.com OCP Türkiye Resmi Distribütörüdür.
Sepete Ekle
BROTHER nedir ?
966,00 TL
Brother LC221 Dolabilen Kartuş 4 Renk ile %100 Uyumlu
sarfet.com OCP Türkiye Resmi Distribütörüdür.
Sepete Ekle
BROTHER nedir ?
463,68 TL
Brother LC1280XL Dolabilen Kartuş 4 Renk ile %100 Uyumlu
sarfet.com OCP Türkiye Resmi Distribütörüdür.
Sepete Ekle
BROTHER nedir ?
463,68 TL
Brother LC1240 Dolabilen Kartuş 4 Renk ile %100 Uyumlu
sarfet.com OCP Türkiye Resmi Distribütörüdür.
Sepete Ekle
BROTHER nedir ?
463,68 TL
Brother LC1220 Dolabilen Kartuş 4 Renk ile %100 Uyumlu
sarfet.com OCP Türkiye Resmi Distribütörüdür.
Sepete Ekle
BROTHER nedir ?
193,20 TL
Brother LC1000 Dolabilen Kartuş 4 Renk ile %100 Uyumlu
sarfet.com OCP Türkiye Resmi Distribütörüdür.
Sepete Ekle
BROTHER nedir ?
224,11 TL
Brother LC539 LC535 Dolabilen Kartuş 4 Renk ile %100 Uyumlu
sarfet.com OCP Türkiye Resmi Distribütörüdür.
Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.