EPSON Dolabilen Kartuşlar

Epson bitmeyen kartuş, Epson bitmeyen kartuş sistemiyle çalışan yazıcılar için ihtiyaç duyulan kartuştur.

Bitmeyen kartuş sistemi, yazıcının baskı yapmasını sağlayan kartuşların bir tank sistemiyle çalışmasıdır. Bu sistem içerisinde hortumlar ve kartuşun bağlı olduğu noktalar yazıcının çalışmasına engel olmamaktadır.

Epson dolabilen kartuş, bu sisteme sahip yazıcıların resim ya da belge baskısı yapmaya devam edebilmesi için ihtiyaç duyduğu kartuş modelidir. Bu kartuş modeli ile kartuş her bittiğinde değişim yapmadan Epson yazıcılar ya da Epson stylus ürünleri kullanılmaya devam edilebilir.

Pek çok farklı Epson ürünü için tercih edilebilecek Epson kartuş ürünleri,sarfet.com üzerinden satışa sunulmuştur. Web sitemiz üzerinden cihazınıza uygun Epson kartuş modellerini inceleyebilir, dilediğiniz renkte ve modelde kartuşu satın alabilirsiniz.

Epson Bitmeyen Kartuş Nasıl Kullanılır?

Epson bitmeyen kartuş, standart kartuş modellerinden çok daha kolay bir kullanıma sahiptir. Talebe göre Epson dolabilen 4 renk kartuş ya da Epson dolabilen 5 renk kartuş ürünü tercih edilebilir. Ya da daha farklı modeller kullanılabilir. Daha sonra tanklı yazıcı sisteminin kullanım talimatları doğrultusunda ürün yazıcıya adapte edilir.

Epson dolabilen kartuş kullanımı ürünün modeline göre farklılık gösterebilmektedir. Bu kartuşların kullanımı herkes tarafından kolayca yapılabilir, biten kartuş doldurulabilir. Epson bitmeyen kartuş dolumu şu adımlarla gerçekleştirilir:

  • Dolum kartuşlarının üzerinde bulunan, dolum için kullanılan tıpa açılır.
  • Dolum için gerekli olan renk belirlenir.
  • Enjektöre belirlenen renkte mürekkep 10 ml kadar çekilir.
  • Enjektörün iğneli kısmı, kartuşun ağzına 2-3 cm kadar sokulur ve mürekkep boşaltılır.
  • Kartuşun dolum için kullanılan tıpası kapatılır.

Epson Bitmeyen Kartuş Modelleri

Epson dolabilen kartuş modelleri, genel olarak kaç adet kartuş barındırdığına göre değişiklik gösterir. Örneğin dolabilen 9 renk kartuş ürünü, 9 farklı rengin aynı anda kullanımına olanak sağlar. Dolabilen 6 renk kartuş ise, baskıyı 6 farklı renk kullanarak gerçekleştirir. Kullanılan cihazın özelliği de bitmeyen kartuş modellerinde çeşitlilik yaratır.

Sarfet.com üzerinden talep edilen nitelikte bitmeyen kartuş modellerini incelemek ve cihaza uygun dolabilen kartuş ürününü satın almak mümkündür. Web sitemiz üzerinden satışa sunulan tüm Epson kartuş ürünleri orijinaldir. Dilediğiniz model kartuşu güvenli bir şekilde satın alabilir ve cihazınıza bağlayabilirsiniz.

Epson Bitmeyen Kartuş Fiyatları

Epson bitmeyen kartuş fiyatları, kullanılacağı ürüne göre farklılık gösterir. Bitmeyen kartuşlar oldukça uzun ömürlü ve sürekli kullanılabilecek ürünlerdir, bu sebeple normal kartuşlarla da arasında fiyat farkı olmaktadır. Dolabilen 8 renk kartuş ile standart bir kartuşun fiyatı aynı olmayacaktır.

Kartuşun kullanılacağı ürünün fiyatı da kartuş fiyatını etkileyecektir. Örneğin stylus fiyatları yükseldikçe, styluslarda kullanılacak kartuş modellerinin fiyatları da artacaktır. Tüm Epson ürünlerinde olduğu gibi, Epson bitmeyen kartuş modelleri de orijinal olarak tercih edilmelidir. Sarfet.com, orijinal bitmeyen kartuş ürünlerini satışa sunmaktadır.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.