Hakkımızda

Hakkımızda

Kuruluşumuzun ana iştigal konuları; kamu ve özel sektörde ortaya çıkan her türlü matbaa ve bilgisayar baskı sistemleri sarf malzemeleri ve alternatif sarf malzemelerinin üretim, pazarlama ve satış faaliyetleri, bu hizmetlerin kapsamı içindeki her türlü müşteri taleplerine yanıt verecek üretim, uygun satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektir.


QC, baskı ve sarf malzeme alanında sektöründe üretici ve distribütör olarak müşterilerine Türkiye ve ihracat yaptığı ülkeler genelinde üstün kalite, güvenilir ve sorunsuz çalışan ürünler sunan ve çözüm üreten bir baskı teknolojileri şirketidir. Durup dinlenmeden müşterilerinin baskı sektöründe üretim ve baskı şartlarını iyileştirme çabası verirken, teknolojiyle daha basit, daha değerli ve daha güvenilir deneyimler oluşturmak için yeni fikirleri ve düşünce yöntemlerini uygulamaktadır.


QC, Inkjet, Geniş Format, Toner ve Endüstriyel baskı çözümleri ile birlikte, müşterilerine dijital fotoğrafçılıktan, dijital baskı ürünlerine varıncaya dek iş çözümleri geliştirip geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadır. Bu kapsamlı portföy sayesinde doğru ürün, hizmet ve çözümleri müşterilerinin özel ihtiyaçlarıyla birebir eşleştirme şansı bulmaktadır.


QC, her boyuttaki işletmelere yönelik olarak, müşterilerinin daha fazla tasarruf etmelerine yardımcı olan çok çeşitli baskı ürünleri, çözüm ve hizmetler sağlamaktadır.


İlk seferinde ve her seferinde kaliteli hizmet ve sağlıklı, sürdürülebilir tedarikçi ve müşteri ilişkilerinin her şeyin ön koşulu ve herkesin haklı olduğuna inanmaktayız. Bu inançla ve işlerine profesyonel bakış açısı ile yaklaşan kuruluşumuz, hizmet verdiği konularda başarılı olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.


QC kaliteyi sürekli kılmayı ve geliştirmeyi bir yaşam felsefesi olarak benimseyip müşterilerimizin sürekli memnuniyetini kendisine amaç edinmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.