HP Kartuşlar

HP Kartuşların Kullanımı

HP marka yazıcıların yüksek performansla baskı yapabilmesi için orijinal HP kartuşlar tercih edilmelidir. Aksi halde yazıcılar ile kartuş senkronize şekilde çalışmayabilir, baskı kalitesi düşebilir ya da cihaz arıza verebilir.

Sarfet.com web sitesinde HP marka yazıcıya uygun ve tamamen orijinal kartuş modelleri mevcuttur. Sitemiz üzerinden ihtiyacınız olan kartuş modelini sepetinize ekleyebilir ve güvenli ödeme imkanlarımızdan faydalanarak satın alabilirsiniz.

Birbirinden farklı özelliklere sahip olan çok sayıda HP marka yazıcı modeli bulunmaktadır. Bu modellerin ihtiyaç duyacağı ve aynı zamanda uyumlu olarak çalışacağı mürekkeplerin farklı olabilmesi mümkündür.

Sarfet.com kartuşları yazıcı model bilgileriyle birlikte satışa sunmaktadır. Örneğin siyah kartuş satın almak istendiğinde karşınıza HP 704 siyah kartuş, HP 652 siyah kartuş, HP 650 siyah kartuş, HP 304 siyah kartuş gibi seçenekler çıkmaktadır. Bu seçenekler arasından yazıcı modelinize uygun olanı tercih ederek satın alabilir ve yazıcınızın yazı ve görsel basımı yapmaya devam etmesini sağlayabilirsiniz.

HP Kartuş Modelleri

HP marka yazıcı modelleri çok çeşitlidir ve her ihtiyaca göre yazıcı modeli bulmak mümkündür. HP kartuş modelleri de yazıcı modelleri çerçevesinde çeşitlenir.

Birbirinden farklı özelliklere sahip olan kartuş seçenekleri web sayfamızda bulunmaktadır. Web sitemizde satışa sunulan ve her biri orijinal olan kartuş modelleri aşağıdaki gibidir;

  • HP 650 kartuş
  • HP 304 kartuş
  • HP 652 kartuş
  • HP 704 kartuş
  • HP 305 kartuş
  • HP 301 kartuş
  • HP 2710 kartuş
  • HP 2060 kartuş
  • HP 300 kartuş
  • HP 21 kartuş

Web sitemiz üzerinden satışa sunulan ve HP marka yazıcılarınızla tam uyumlu şekilde çalışan kartuş modellerimizden cihazınıza uygun olanı tercih edebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

İnternet sitemiz güvenli ödeme yöntemlerinden biri tercih ederek ödeme yapabilir ve Yurtiçi Kargo altyapısıyla sunduğumuz hızlı teslimat avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.

HP Kartuş Fiyatları

HP marka kartuş fiyatları birçok faktör doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Bu nedenle her kartuş seçeneğinin aynı fiyat aralıklarında satılması mümkün değildir. Fiyatlar genellikle kullanılmakta olan yazıcı modeli doğrultusunda değişiklik gösterir. Ancak Sarfet.com, tüm kartuş seçeneklerini uygun fiyatlar karşılığında sizlerle buluşturmaktadır.

HP marka yazıcılarınızın gereken şekilde çalışması için orijinal kartuş kullanılması gerekmektedir. Orijinal olmayan kartuşlar cihazınızın performansını düşürebileceği gibi, yazıcınızın arıza vermesine de sebep olabilir. HP marka yazıcılar için üretilmiş orijinal HP kartuş fiyatları, kartuşun modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Bazı yazıcıların ihtiyaç duyduğu kartuşun hacmi daha büyük olabilirken bazıları daha küçük hacimli kartuşlar ile çalışmaktadır. Bu sebeple modelden modele fiyat farkı oluşabilmektedir.

Sarfet.com üzerinden incelediğiniz ve sepetinize eklediğiniz orijinal kartuşları uygun fiyat garantisi ve güvenli ödeme imkanlarıyla satın alabilmeniz mümkündür. Size birden çok ödeme yöntemi sunan internet sitemize üye olarak alışveriş yapabileceğiniz gibi, misafir girişi ile de talep ettiğiniz kartuşu satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
256 Bit SSL Şifreleme
İADE VE DEĞİŞİM
7 Gün içinde Ücretsiz
KAPIDA ÖDEME
Web’ten Evde Öde
9 TAKSİT
Kredi Kartına 9 Taksit
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.