HP Kartuşlar

HP

HP marka yazıcıların yüksek performansla baskı yapabilmesi için orijinal HP kartuşlar tercih edilmelidir. Aksi halde yazıcılar ile kartuş senkronize şekilde çalışmayabilir, baskı kalitesi düşebilir ya da cihaz arıza verebilir.

Sarfet.com web sitesinde HP marka yazıcıya uygun ve tamamen orijinal kartuş modelleri mevcuttur. Sitemiz üzerinden ihtiyacınız olan kartuş modelini sepetinize ekleyebilir ve güvenli ödeme imkanlarımızdan faydalanarak satın alabilirsiniz.

Birbirinden farklı özelliklere sahip olan çok sayıda HP marka yazıcı modeli bulunmaktadır. Bu modellerin ihtiyaç duyacağı ve aynı zamanda uyumlu olarak çalışacağı mürekkeplerin farklı olabilmesi mümkündür. Örnek olarak HP 305 marka yazıcınız için kullanılması gereken ürün HP 305 kartuştur. Başka bir kartuş modelinin cihazınız ile çalışması mümkün olmayabilir.

Sarfet.com kartuşları yazıcı model bilgileriyle birlikte satışa sunmaktadır. Bu noktada çok sayıda siyah kartuş modeli firmamız bünyesinde bulunur. HP 704 siyah kartuş, HP 652 siyah kartuş ve HP 650 siyah kartuş gibi çok sayıda siyah kartuş modeli web sayfamızda satışa sunulur.

Siz de bu modeller içerisinden dilediğinizi satın alarak yazıcınıza monte edebilir ve kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca HP 304 siyah kartuş ve diğer başlıca modelleri görmek için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

HP Kartuş Modelleri

HP marka yazıcı modelleri çok çeşitlidir ve her ihtiyaca göre yazıcı modeli bulmak mümkündür. HP kartuş modelleri, genel olarak kullanılan yazıcı seçenekleri doğrultusunda şekillenir.

Birbirinden farklı özelliklere sahip olan kartuş seçenekleri web sayfamızda bulunmaktadır. Bu doğrultuda HP 704 marka yazıcılar için HP 704 kartuş modelini web sayfamızda bulabilmeniz mümkündür. Ayrıca kullandığınız HP 301 model yazıcı için HP 301 kartuş modeli de yer almaktadır.

Web sayfamız üzerinde yer alan HP 650 kartuş ve farklı model seçenekleri içerisinden birini seçerek dilediğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ayrıca Sarfet.com üzerinde bulunan güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak daha güvenilir bir alışveriş yapabilir, istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

HP Kartuş Fiyatları

HP marka kartuş fiyatları birçok faktör doğrultusunda değişiklik gösterebilir. HP 21 kartuş ile HP 300 kartuş modelleri, birbirine göre farklı fiyat aralıklarında satışa sunulabilir. Bu nedenle her kartuş modelinin aynı fiyat aralıklarında satılması mümkün değildir.

Fiyatlar genellikle kullanılmakta olan yazıcı modeli doğrultusunda değişiklik gösterir. Ancak Sarfet.com, tüm kartuş seçeneklerini uygun fiyatlar karşılığında sizlerle buluşturmaktadır. En çok tercih edilen kartuş modellerinden HP 2060 kartuş da internet sitemiz üzerinden uygun fiyatlar karşılığında satışa sunulmaktadır.

HP marka yazıcılarınızın gereken şekilde çalışması için orijinal kartuş kullanılması gerekmektedir. Orijinal olmayan kartuşlar cihazınızın performansını düşürebileceği gibi, yazıcınızın arıza vermesine de sebep olabilir.

HP marka yazıcılar için üretilmiş orijinal HP kartuş fiyatları, kartuşun modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Bazı yazıcıların ihtiyaç duyduğu kartuşun hacmi daha büyük olabilirken bazıları daha küçük hacimli kartuşlar ile çalışmaktadır.

Örneğin HP 304 kartuş ile HP 652 kartuş arasında yazıcı modelinden kaynaklanan boyut farkı bulunmaktadır. Bu sebeple modelden modele fiyat farkı oluşabilmektedir. Ayrıca HP 2710 kartuş modelleri sahip olduğu özellikler nedeniyle farklı fiyatlara satılabilmektedir:

Sarfet.com web sayfamızı tercih ederek birbirinden farklı özelliklere sahip olan kartuş modellerini satın alabilir ve kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.