Parlak Rulo Fotoğraf Kağıdı 

Fotoğraf kağıtları, hem ev tipi yazıcılarla hem de profesyonel baskı yazıcıları ile, en iyi kalitede fotoğraf çıktısı almak için tercih ediliyor. Fotoğraf kağıdı modelleri temel olarak rulo ve yaprak olmak üzere iki konsepte sahip. Rulo fotoğraf kağıdı seçeneklerinde ise yüzey formuna göre iki farklı çeşitten söz edilebilir. Bunlar parlak rulo fotoğraf kağıdı ve satin rulo fotoğraf kağıdı olmak üzere ikiye ayrılıyor. 

Rulo formunda satın alınabilen parlak fotoğraf kağıdı ürünleri, kişisel ya da profesyonel amaçlarla fotoğraf baskı ihtiyacı olan herkes için en iyi deneyimi sunuyor.

Parlak Rulo Fotoğraf Kağıdı Özellikleri

Parlak rulo fotoğraf kağıtları yapı olarak, gelişmiş kaplama formuyla parlak bir fotoğraf yüzeyinin ortaya çıkmasını sağlar. Satin fotoğraf kağıdına göre daha mat bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlayan parlak rulo fotoğraf kağıdı, geniş ebat ve modelleriyle fotoğraf baskısında en iyi deneyimi elde etmeyi sağlıyor. 

Rulo fotoğraf kağıdı ürünlerinde ağırlık ve kağıt ölçüsü, dikkat edilmesi gereken ilk konulardan. Kağıt ölçüsü fotoğrafın kullanım alanına göre karar verilebilecek bir detay. Bununla birlikte ağırlık da önemli bir faktördür. Kaplama formu genellikle reçine olan parlak rulo fotoğraf kağıdı modellerinde kaplama tipi mikro gözenekli parlaklık yapısına sahiptir. Bu da fotoğrafların, göz alıcı bir parlaklığa sahip olması için önemlidir.

Yüzey dokusu pürüzsüz olan parlak fotoğraf kağıdı ürünlerinde beyazlık ve parlaklık değerine de dikkat edilmeli. Arşiv ömrü dye mürekkep ile 10 yılın üzerine çıkan parlak rulo fotoğraf kağıdı modelleri, pigment mürekkep ile 100 yıl üzeri ömre sahiptir. Tabii ki QC, OCP ve orjinal mürekkepler ve uyumlu yazıcılarla tercih edildiğinde en iyi performans alınabilir.

Parlak Rulo Fotoğraf Kağıdı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Ev tipi ya da profesyonel baskı makineleri ile birlikte kullanılabilen parlak rulo fotoğraf kağıdı modellerinde yazıcı uyumluluğu ve fotoğraf kağıdı markası dikkat edilmesi gereken ilk konu. Dye ve pigment mürekkep bazlı olarak çalışan, termal ve piezo inkjet teknolojisi içeren yazıcılarda parlak rulo fotoğraf kağıdı %100 uyum içerir.

Yüksek bir baskı kalitesi için fotoğraf kağıdı modellerinde marka da önemli konular arasında. Parlak rulo fotoğraf kağıdında en çok tercih edilen markalar arasında, kalitesini kanıtlamış Epson, Fujifilm ve Noritsu yer alıyor. Yazıcınızdan en iyi performansı almak adına, bilinen markalar dışında tercih yapmak bir risk.

Kağıdın büyüklüğüne göre parlak rulo fotoğraf kağıdı A3, A4, A5 ve diğer ebatlarda tercih edilebilir. 

Türkiye’de hem bireysel olarak fotoğraf baskısı alan hem de dijital baskı merkezleri ile profesyonel olarak baskı hizmeti veren merkezler, yıllardır Sarfet’e güveniyor. Orijinal ve garantili parlak, lustre ve satin fotoğraf kağıdı modellerinde en geniş skala, her bütçeye hitap eden fiyat etiketleri ile Sarfet’te yer alıyor. Kapıda ödeme seçeneği, 7 gün iade garantisi ve en iyi markaların ürünleri ile Sarfet, rulo fotoğraf kağıdı satın alırken akla ilk gelen adres. 

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
256 Bit SSL Şifreleme
İADE VE DEĞİŞİM
7 Gün içinde Ücretsiz
KAPIDA ÖDEME
Web’ten Evde Öde
9 TAKSİT
Kredi Kartına 9 Taksit
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.