Fotoğraf Kağıdı

Fotoğraf kağıdı, yazıcı sarf malzemeleri arasında en önemli parçalardan biridir. Özellikle fotoğraf çıktısı çıkarabilen yazıcılar için fotoğraf kağıdı fazlasıyla önem taşır. Bunun sebebi yazıcıdan çıkarılacak olan fotoğrafın kalitesinin bu kağıtlara bağlı olmasıdır.

Yazıcı içerisinde kullanılan fotoğraf kağıdı ne kadar kaliteliyse çıktı alınacak olan fotoğraflar da kağıt üzerine o oranda kaliteli basılır. Bu sebeple yazıcı fotoğraf kağıdı modellerinin oldukça kaliteli seçilmesi gerekir.

Bununla birlikte fotoğraf kağıdının yazıcıyla uyumlu olması da önemlidir. Fotoğraf kağıtlarının yazıcı çıktı ve kağıt haznesine uyması gerekir. Aksi takdirde fotoğraf baskı kağıdı ve yazıcıdan istenilen verimi alabilmek mümkün değildir.

Fotoğraf Kağıdı Modelleri Nelerdir?

Günümüzde farklı yazıcılar ve ihtiyaçlar doğrultusunda üretilen birçok fotoğraf kağıdı bulunur. Bu kağıtların her biri farklı özellikler taşır. Bu özellikleri sayesinde de kullanıcılar tarafından ihtiyaçlar doğrultusunda tercih edilir. Günümüzde farklı markalar tarafından üretilmekte olan birçok fotoğraf kağıdı modelleri bulunmaktadır.

Bunlar arasından ilki mat fotoğraf kağıdı modelidir. Bu model yüksek oranda görüntü parlaklığı sağlar ve daha dikkat çekici fotoğraf baskısı yapılabilmesine olanak sağlar. Bu kağıtlar genellikle canlı renklerin bulunduğu çıktılar için tercih edilir. Günümüzde sıklıkla tercih edilmesinin sebebi ise grafik ve şema gibi çıktıları basabilmektir.

Bir diğer öne çıkan seçenek ise rulo fotoğraf kağıdı modelidir. Bu model birçok tabaka halinde satılır. Ayrıca parlak bir yüzeye de sahiptir. Bu özellikleri ve diğer avantajları sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Fotoğraf kağıtları arasında öne çıkan diğer bir seçenek de yaprak fotoğraf kağıdı modelidir. Çoklu veya tekli olarak satılabilen yaprak kağıtlar, birçok yazıcıyla uyumlu bir şekilde çalışabilir.

Fotoğraf Kağıdı Markaları Nelerdir?

Yazıcı fotoğraf kağıdı, birçok marka tarafından üretilen ürünler arasında yer alır. Canon zoemini kağıt başta olmak üzere birçok markanın kendine ait fotoğraf kağıtları bulunur. Sarfet.com güvencesiyle sizlere sunulan Canon fotoğraf kağıdı ve diğer modellerin her biri kendi yazıcılarıyla uyumlu çalışabilir. Bir diğer marka ise HP’dir. HP fotoğraf yazıcısı kağıdı, tamamen bu yazıcıya uyumlu olacak şekilde üretilir. Diğer HP fotoğraf kağıdı modelleri de yine HP marka yazıcılarla uyumlu çalışabilir.

Yazıcı kağıdı üretimi yapan diğer markalar arasında Epson ve Brother yer alır. Epson yazıcı kağıdı uygun fiyatları ve kalitesiyle dikkat çekmeyi başaran ürünlerden biridir. Ayrıca Brother fotoğraf kağıdı, fotoğraf yazıcısı kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Tüm markaların fotoğraf kağıdı modelleri sarfet.com güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Siz de sarfet.com web sitesini tercih ederek fotoğraf kağıdı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir, yazıcınızla uyumlu çalışan fotoğraf kağıdını kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Fotoğraf Kağıtları ve Modelleri

Fotoğraflar anılarımızı ve geçmişimizi hatırlamamıza yardımcı olurlar. Her ne kadar günümüzde artık fotoğraflar eskiden olduğu gibi fotoğraf kağıtlarında olmasalar da, hala en çok tercih edilen saklama biçimlerindendir. Fotoğraf Kağıtlarının ömrünü ise fotoğraf kağıdının kalitesi belirlemektedir. Piyasada bulunan yüzlerce model ve çeşidin arasından seçim yapmak zorlaşıyor, bazen fotoğraf kağıtlarında zamanla renklerin solmasına şahit olmuşsunuzdur. İşte buna fotoğraf kağıdının ve baskı yapılan mürekkebin kalitesi neden olur. Bunun için QC Mürekkep ve QC Fotoğraf Kağıtlarını sizler için uluslar arası kalitede tedarik ediyor ve anılarınızı en iyi şekilde saklamanıza yardımcı olacak ürünleri temin ediyoruz.

Epson Fotoğraf Kağıdı

Epson Fotoğraf Kağıtları, Yaprak Fotoğraf Kağıdı ve Rulo Fotoğraf Kağıdı olarak ikiye ayrılmaktadır. Elde edilen fotoğrafa karşı duyulan beklentiye göre farklılaşan bu kağıtlarla kaliteli fotoğraflar elde edilebilir. İlk versiyon olarak anılan ultra parlak fotoğraf kağıdıyla profesyonel fotoğrafçıların çıkardıkları sonuçlara çok yakın fotoğraflar elde edersiniz. Yüksek kaliteli fotoğraf Kağıtlarıyla basılan fotoğraflar seneler boyunca canlı renklerini koruyabilmektedir. Lekelere karşı dayanıklıdırlar. Bu şekilde anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. 

Yaprak Fotoğraf Kağıdının Lustre Yaprak Fotoğraf Kağıdı, Satin Yaprak Fotoğraf Kağıdı, Parlak Yaprak Fotoğraf Kağıdı gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Rulo Fotoğraf Kağıdının Lustre Rulo Fotoğraf Kağıdı, Metalik Rulo Fotoğraf Kağıdı, Satin Rulo Fotoğraf Kağıdı, Mat Rulo Fotoğraf Kağıdı ve Parlak Rulo Fotoğraf Kağıdı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Web sitemizden dilediğiniz fotoğraf kağıdını ekonomik, yüksek kaliteli bir şekilde güvenli ve kolayca satın alabilirsiniz. Keyifli Alışverişler dileriz.

Xerox Fotoğraf Kağıdı

Profesyonel çekimlerinizi ya da sevdiklerinizle biriktirdiğiniz anıları her zaman kaliteli bir şekilde saklayabilmek istediğinizde kendiniz için en uygun ve en kaliteli fotoğraf kağıdını seçmeniz gerekmektedir. Çeşitli web sitelerinde bulunan bütün fotoğraf kağıdı markaları aynı kalitede ürünler satmamaktadır. Aldığınız kalitesi düşük ürünler, kullanıldığı zaman ortaya uygun fiyatlı olmasına rağmen canlı renklere sahip olmayan, bir süre geçtiğinde kalitesi tamamen bozulabilen basımlara sebep olmaktadır. Sarfet.com sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı Xerox Fotoğraf Kağıtları sunmaktadır. Sizler de yazıcılarınıza uygun Xerox Fotoğraf Kağıtlarını web sitemizden satın alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Samsung Fotoğraf Kağıdı

Hem profesyonel hem de amatör kullanım için uygun olan Samsung Fotoğraf Kağıtları, yazıcılar ile de uyumlu oldukları için geniş bir kesime hitap eder. Fotoğraf kağıtları birçok farklı amaç için kullanılabilmektedir. Samsung Fotoğraf Kağıtlarını kullanmak için illaki profesyonel cihazlara ihtiyacınız yoktur. Her türlü cihaz için uygun olan fotoğraf kağıtları da mevcuttur. Örneğin, kendi çektiğiniz fotoğraflar ile bir albüm yapmak istiyorsanız evinizde ya da iş yerinizde bulunan yazıcıyla da rahatlıkla baskı alabilirsiniz. İhtiyacınız olan ve yazıcınıza uygun olan Samsung Fotoğraf Kağıtlarını Sarfet.com’dan güvenle satın alabilirsiniz.

Lexmark Fotoğraf Kağıdı

Yüksek kaliteli Lexmark Fotoğraf Kağıtlarıyla basılan fotoğraflar seneler boyunca canlı renklerini koruyabilmektedir. Lekelere karşı dayanıklıdırlar. Bu şekilde anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak 20’li, 25’li, 50’li, 100’lü, 120’li ve 2500’lü paketler halinde satılan fotoğraf kağıtları arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca en kaliteli Lexmark Fotoğraf Kağıtları ve en uygun fiyatlı Lexmark Fotoğraf Kağıtları arasından seçim yaparak, kendinize ve yazıcınıza uygun ürünü rahatlıkla web sitemizde bulabilirsiniz. Sarfet.com’dan gönül rahatlığıyla yazıcınıza uygun Lexmark Fotoğraf Kağıdını satın alabilirsiniz.

Fujifilm Fotoğraf Kağıdı

Günümüzde üretilen yazıcılar son derece gelişmiş olduğu için Fotoğraf Kağıtlarını kullanmak oldukça pratiktir. Fujifilm yazıcılarınıza özel olarak üretilen Fujifilm Fotoğraf Kağıdını kullandığınızda fotoğraflarınız kalitesi bozulmadan uzun yıllar boyunca parlaklığını korur ve solmaz. Sizler de yazıcınıza uyumlu Fujifilm Fotoğraf Kağıdını satın alarak evlerinizdeki veya ofislerinizdeki yazıcılarda Fujifilm Fotoğraf Kağıdını kullanarak basım yaparak yüksek kaliteli çıktılar, fotoğraflar alabilirsiniz. Sarfet.com sizlere uygun fiyatlarla, kaliteli ürünler sunmaktadır.

Ricoh Fotoğraf Kağıdı

Ricoh Fotoğraf Kağıtları sizlerin yazıcılarına özel olarak üretilmekte ve satılmaktadır. Web sitemizden yazıcınızın modeline uygun Ricoh Fotoğraf Kağıdını satın alabilirsiniz. Ricoh Fotoğraf Kağıdı kategorimizin Ricoh Yaprak Fotoğraf Kağıdı ve Ricoh Rulo Fotoğraf Kağıdı olmak üzere kategorileri bulunmaktadır. Ricoh Yaprak Fotoğraf Kağıtlarının içerisinde Ricoh Lustre Yaprak Fotoğraf Kağıdı, Ricoh Satin Yaprak Fotoğraf Kağıdı ve Ricoh Parlak Yaprak Fotoğraf Kağıdı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Ricoh Rulo Fotoğraf Kağıtlarının Ricoh Lustre Rulo Fotoğraf Kağıdı, Ricoh Metalik Rulo Fotoğraf Kağıdı, Ricoh Satin Rulo Fotoğraf Kağıdı, Ricoh Mat Rulo Fotoğraf Kağıdı ve Ricoh Parlak Rulo Fotoğraf Kağıdı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Yazıcınıza uygun ekonomik fiyatlı ve yüksek kaliteli fotoğraf kağıtlarını Sarfet.com’dan kolaylıkla ve güvenle satın alabilirsiniz

Brother Fotoğraf Kağıdı

Günümüzde cep telefonları eski fotoğraf makinelerinin yerini aldı fakat bir fotoğrafı eline alarak ve dokunarak bakmak isteyen insanlar elbette ki hala mevcuttur. Dolayısıyla insanlar fotoğrafçılara giderek veya evlerindeki, ofislerindeki yazıcılar yoluyla fotoğraf kağıtları kullanılarak basımlar yapmaktadır. Brother Fotoğraf Kağıtları yazıcınızın modeline özel olarak üretilmektedir. Yüksek kaliteli basımlar gerçekleştirmek istediğinizde Brother Fotoğraf Kağıtları doğru bir tercih olacaktır. Brother Fotoğraf Kağıtları web sitemizde ekonomik fiyatlarla ve yüksek kaliteli şekilde sunulmaktadır. Sizlerde yazıcınızın modeline uygun Brother Fotoğraf Kağıdını güvenle ve kolay bir şekilde Sarfet.com’dan satın alabilirsiniz.

HP Fotoğraf Kağıdı

Anılarınızı ölümsüzleştirmenizi sağlayan fotoğraf kağıtlarını kullanarak bastırdığınız fotoğraflarla albümler yaparak saklayabilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınıza uygun olan fotoğraf kağıdını belirledikten sonra bu işlem çok kolay olacaktır. Fotoğraf kağıtlarının birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Özellikleri ve ebatları farklı olan bu fotoğraf kağıtlarından yazıcınıza uygun olan fotoğraf kağıdını tercih ederek dilediğiniz şekilde fotoğraflarınızı basabilirsiniz. Her kağıdın kendine özgün kullanım şekilleri bulunmaktadır. Fakat genellikle son derece pratiklerdir. HP Fotoğraf Kağıtlarını kullanmak için illaki profesyonel cihazlara sahip olmak zorunda değilsiniz. Evlerinizde veya iş yerlerinizde bulunan yazıcıyla da HP Fotoğraf Kağıtlarını kullanarak rahatlıkla baskı yapabilirsiniz. HP Fotoğraf Kağıtları dış faktörlerle sebebiyle solmaz ve parlak halini korur. Yüksek kaliteli fotoğraf kağıdıyla basım gerçekleştirdiğiniz fotoğraf kağıtları fotoğraflarınızın kalitesini düşürmez. Sarfet.com, HP Fotoğraf Kağıtlarını sizlere uygun fiyatlarla ve yüksek kalitelerle sunmaktadır. Sizler de yazıcınıza uygun HP Fotoğraf Kağıtlarını web sitemizden satın alabilirsiniz.

Canon Fotoğraf Kağıdı

Önemli anlarınızı ölümsüzleştirmek istediğinizde kullandığınız fotoğraf kağıtları sadece profesyonel fotoğrafçılar tarafından değil, fotoğraflarını bastırmak isteyen herkesin kullandığı araçlardır. Uzun yıllar solmadan, renk kalitesini koruyabilen fotoğraflar için tercih ettiğiniz fotoğraf kağıdı çok önemlidir. Canon Fotoğraf Kağıtları, Sarfet.com’da sizlere yüksek kalite ve ekonomik fiyatlarla sunulmaktadır. Canon Fotoğraf Kağıtlarının ölçüleri ve modelleri değişiklik göstermektedir. Canon Fotoğraf Kağıtları farklı materyallerden üretilmektedir. Cihazınızın desteklediği kağıt türündeki Canon Fotoğraf kağıdını seçmeniz gerekmektedir. Canon fotoğraf kağıtlarının web sitemizde Yaprak Fotoğraf Kağıdı ve Rulo Fotoğraf Kağıdı olmak üzere iki kategorisi bulunmaktadır. Yaprak Fotoğraf Kağıdı kategorisinin Lustre Yaprak Fotoğraf Kağıdı, Parlak Yaprak Fotoğraf Kağıdı ve Satin Yaprak Fotoğraf Kağıdı olmak üzere seçenekleri bulunmaktadır. Rulo Fotoğraf Kağıdı kategorimizde de Lustre Rulo Fotoğraf Kağıdı, Metalik Rulo Fotoğraf Kağıdı, Satin Rulo Fotoğraf Kağıdı, Mat Rulo Fotoğraf Kağıdı ve Parlak Rulo Fotoğraf Kağıdı olmak üzere çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Ayrıca diğer bir önemli detay da Canon Fotoğraf Kağıtlarının ölçüleridir. Genel olarak fotoğraf kağıtları A3, A4, A5 ve A6 boyutlarında olmaktadır. Yazıcıların bazıları istenilen boyutlarda fotoğraf kağıdı kullanabilirken bazılarında sadece belli bir ebatta fotoğraf Kağıdı kullanabilmektedir. Yazıcınızın desteklediği fotoğraf kağıdı ölçüsündeki fotoğraf kağıtlarını sitemizden görüntüleyebilirsiniz. Sizler de yazıcınıza ve kartuşunuzun uyumlu olduğu fotoğraf kağıtlarını Sarfet.com’dan bulabilir ve güvenli, kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

 

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
256 Bit SSL Şifreleme
İADE VE DEĞİŞİM
7 Gün içinde Ücretsiz
KAPIDA ÖDEME
Web’ten Evde Öde
9 TAKSİT
Kredi Kartına 9 Taksit
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.