Canon Lucia Pro Mürekkep 8 Renk - Qc PRO Serisi

61,62
KDV Dahil
Renk Seçiniz

MBK Pig

BK Pig

C Pig

M Pig

Y Pig

PC Pig

PM Pig

GY Pig

PRO Set

Gramaj Seçiniz

70ml

100ml

250ml

500ml

1000ml

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Ürün Stok Kodu                     30200101021005

Marka Adı                              Qc PRO Serisi Canon Lucia Pigment

Model No                                Canon Lucia PRO Pigment

Ürün Açıklaması                     Canon Lucia PRO Pigment Mürekkep 8 Renk – Qc PRO Serisi

Renk                                       Mat Black Mat Siyah Pigment / Black Siyah Pigment / Cyan Mavi Pigment / Magenta Kırmızı Pigment / Yellow Sarı Pigment                                                                       Grey Gri Pigment / Photo Cyan Foto Mavi Pigment / Photo Magenta Foto Kırmızı Pigment 

Ürün Niteliği                           MBK Siyah BK Siyah C Mavi M Kırmızı Y Sarı GY Gri PC Foto Mavi PM Foto Kırmızı Pigment Bazlı Muadil Mürekkep

Raf Ömrü                                2 Yıl

Garanti Süresi                        12 Ay %100 Garanti

UYUMLU YAZICI MODELLERİ

imagePROGRAF iPF PRO Serisi

imagePROGRAF PRO-4000S

imagePROGRAF PRO-6000S

UYUMLU KARTUŞ MODELLERİ

Canon PFI-1100 BK Black Siyah Kartuş

Canon PFI-1100 C Cyan Mavi Kartuş

Canon PFI-1100 GY Grey Gri Kartuş

Canon PFI-1100 M Magenta Kırmızı Kartuş

Canon PFI-1100 MBK Mat Black Mat Siyah Kartuş

Canon PFI-1100 PC Photo Cyan Foto Mavi Kartuş

Canon PFI-1100 PM Photo Magenta Foto Kırmızı Kartuş

Canon PFI-1100 Y Yellow Sarı Kartuş

Canon PFI-1300 BK Black Siyah Kartuş

Canon PFI-1300 C Cyan Mavi Kartuş

Canon PFI-1300 GY Grey Gri Kartuş

Canon PFI-1300 M Magenta Kırmızı Kartuş

Canon PFI-1300 MBK Mat Black Mat Siyah Kartuş

Canon PFI-1300 PC Photo Cyan Foto Mavi Kartuş

Canon PFI-1300 PM Photo Magenta Foto Kırmızı Kartuş

Canon PFI-1300 Y Yellow Sarı Kartuş

Canon PFI-1700 BK Black Siyah Kartuş

Canon PFI-1700 C Cyan Mavi Kartuş

Canon PFI-1700 GY Grey Gri Kartuş

Canon PFI-1700 M Magenta Kırmızı Kartuş

Canon PFI-1700 MBK Mat Black Mat Siyah Kartuş

Canon PFI-1700 PC Photo Cyan Foto Mavi Kartuş

Canon PFI-1700 PM Photo Magenta Foto Kırmızı Kartuş

Canon PFI-1700 Y Yellow Sarı Kartuş

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Şirketimiz konusunda uzman ekibimiz tarafından dünya piyasalarındaki kalitesi en güvenilir, en istikrarlı, performansı en yüksek ürünleri, orijinal üretici ile %100 uyumlu mürekkepleri ve kartuşları karşılaştırma ve testlerden geçirerek tedarik  etmek için çalışır ve böylece paylaşmaktan ve sahip olmaktan memnuniyet duyacağınız, baskılarınızda sorun yaşamayacak, orijinal ürün ile kıyasladığınızda ciddi miktarda tasarruf yapabileceğiniz bu düşük maliyetli ve yüksek kaliteli alternatife güvenebilir, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu tezlerimizi 100% müşteri memnuniyet garantisi ile destekliyoruz. Ürünlerimizin kalite, fiyat ve performans karşılaştırmasını yaparken lütfen piyasada içeriğinin ne olduğu belli olmayan, çevreye ve insan sağlığına zararlı olup olmadığını bilmediğiniz düşük maliyetli ürünler ile değil, orijinal üretici ile kıyaslamanızı öneririz.

Qc Mürekkepler® Avrupa da özel olarak birebir Canon Geniş Format yazıcılar için geliştirilen yüksek kaliteli mürekkepler olup, orijinal mürekkebin mükemmel renk değerlerine karşılık gelir. Bu nedenle, Canon’un 8 renkli Lucia PRO pigment mürekkep sistemi olağanüstü baskı kalitesi elde etmenizi sağlar. İnce ayrıntılar daha yüksek baskı kaydı doğruluğu ile üretilir. Qc PRO serisi Canon Lucia PRO Pigment mürekkeplerimiz aynı zamanda çizilme direncine karşı dayanıklıdır. Canon orjinal mürekkep ile aynı kalite ve renk derinliğini 8 renkli pigment serisi mürekkebimiz ile tutarlı bir şekilde yönetebilirsiniz. Özellikle Qc PRO Canon Lucia PRO Pigment serisinde renk gamutu Canon imagePROGRAF PRO serisi plotter yazıcılarla eşdeğerdir. Hızlı kargo teslimatımız, 50 Tl üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo , özel fırsatlarımız, toplu mürekkep sipariş indirimlerimiz ve benzersiz 1.sınıf müşteri hizmetlerimiz ile %100 memnun kalacaksınız. Ürünlerimizi kullandıktan sonra SARFET.com artık yazıcılarınız için sarf malzeme tedarikinde güvenilir tek adresiniz olacaktır. 

Sizlere yukarıdaki ürün açıklamalarımızın dışında inkjet mürekkepler ile ilgili genel kısa bir bilgi vermek isteriz.

Dye bazlı mürekkepler, mürekkep püskürtmeli yazıcılarda kullanılan standart mürekkep türüdür. Tamamen çözülmüş ve sıvı içinde süspanse edilmiş renklendiricilerden oluşurlar. Pigment bazlı mürekkep ise , bir sıvı taşıyıcı içinde süspansiyon haline getirilmiş çok ince bir katı renklendirici parçacık tozundan oluşur.

Dye bazlı ve Pigment bazlı mürekkepler arasındaki farkları tam olarak anlamak için, yapısal olarak birbirlerinden nasıl farklı olduklarını bilmek önemlidir. Dye mürekkepleri, suda çözülmüş bir şeker çözeltisi olarak düşünülebilir. Dye bazlı mürekkeplerin en büyük avantajı renk canlılığıdır, ancak UV solmasına karşı eğilimlidirler ve bir damla su kağıda düşer ise mürekkep yeniden kağıt üzerinde çözünür. Fotoğraf kağıtlarında ise bu durum farklılık gösterir, kağıt üzerindeki kimyasal kaplama dan dolayı Dye bazlı mürekkepler mükemmel renk canlılığı sağlar ve kalitesi yüksek bir mürekkep ve fotoğraf kağıdı ile solmaya karşı da direnci çok yüksek olur.

Dye mürekkeplerindeki moleküller küçüktür ve genellikle daha ince bir şekilde yayılır. Dye mürekkepleri ayrıca kağıda batma eğilimindedir ve mürekkebin baskı sonrası görüntüsünün kenarlarından kanamasına izin verme potansiyeline sahiptir. Bununla birlikte, kristal berraklığında ve yoğun ince çizgilerle ince çizgi çizimleri üretmede iyi sonuçlar verir.

Pigment mürekkepleri ise daha çok bir sıvı içinde asılı un gibidir kağıt üzerinde çözülmez . Bir Pigment mürekkebindeki moleküller, bir Dye mürekkebine kıyasla çok daha büyüktür, neme ve UV solmasına karşı daha dayanıklıdır. Bu, renk canlılığını daha uzun süre koruduğu ve daha fazla renk kararlılığına sahip olduğu anlamına gelir. Bir görüntünün uzun süre dayanması önemliyse, Pigment mürekkep kullanımına gitmek bir tercih sebebidir. Pigment bazlı mürekkepler, ideal koşullar altında bazı kağıt türlerinde 200 yıllık bir arşiv ömrüne sahiptir. Dye bazlı mürekkebin aksine, Pigment kağıdın liflerinde çözülmez, ancak kağıda oturur ve kağıt yüzeyine yapışır. Pigment mürekkepleri renk, ton ve dereceleri daha hassas bir şekilde üretebilir. Pigment mürekkepler ayrıca parlak, mat hatta güzel sanatlar tuval dahil tüm ortam yüzeyleriyle tutarlı sonuçlar verir.

Dye bazlı mürekkepler Pigment bazlı mürekkep ile çalışan yazıcılarda kullanılabilir ama tam tersi durumda kullanılması tavsiye edilmez bu durum yazıcı baskı kafalarında tıkanmalar ciddi sorunlar ve maliyetler oluşturabilir. Maliyet bakımından Pigment bazlı mürekkepler Dye bazlı mürekkeplere göre çok daha pahalıdır ve üretimi Dye bazlı mürekkeplere kıyas ile kolay olmayan, formülasyonları daha komplike kimyasal ürünlerdir dolayısı ile piyasada Pigment bazlı diye satışa sunulan ve tavsiye edilen Pigment mürekkepler gerçekten Pigment mi değil mi bir diğer soru işaretidir.

Umarız yukarıda sizlerle paylaştığımız bu bilgiler siz değerli müşterilerimize kısada olsa faydalı olabilmiştir.

ÜRÜN NOTU

Canon Mürekkep püskürtmeli yazıcılar için uyumlu yazıcı ve kartuş modelleri yukarıda belirtilmiş olup, bu ürün orijinal bir ürün değildir ve yazıcı üreticisi tarafından üretilmemiştir.

Tüm marka isimleri ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir ve sadece referans amaçlı kullanılmıştır. 


Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.