Epson L800 L805 L850 L1800 Mürekkep - OCP Serisi

Mililitre Seçiniz

70ml

100ml

250ml

500ml

1000ml

Mürekkep Rengi Seçiniz

BK Dye

C Dye

M Dye

Y Dye

LC Dye

LM Dye

OCP Set

Adet Fiyatı: 21,62 TL
Sepetinize PC PIG - 500 ML eklenecek.
OCP Serisi A++++
OCP Serisi A++
OCP Serisi A+
OCP Serisi A
OCP Serisi B
OCP Serisi Özellikleri
 • Epson EcoTank Uyumlu Foto Mürekkep
 • 100ml ile 6000 Sayfa (%5 Yoğ.)
 • Mükemmel Fotoğraf Baskı Kalitesi
 • %100 Yazıcı Uyumlu
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • ÜRÜN STOK KODU: 32034
  MARKA ADI: EPSON
  MODEL NO: L800 L805 L850 L1800 Mürekkep
  UYUMLU YAZICI MODELLERİ :
  Epson L800 L805 L850 L1800 Mürekkep - OCP Serisi
  UYUMLU KARTUŞ MODELLERİ:
  ÜRÜN AÇIKLAMASI:

  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  Ürün Stok Kodu                     30300101030018

  Marka Adı                              OCP Serisi Epson

  Model No                                Epson L800 

  Ürün Açıklaması                     Epson L800 L805 L850 L1800 Mürekkep – OCP Serisi

  Renk                                       Black Siyah Dye / Cyan Mavi Dye / Magenta Kırmızı Dye / Yellow Sarı Dye / Light Cyan Açık Mavi Dye / Light Magenta Açık Kırmızı Dye

  Ürün Niteliği                           BK Siyah C Mavi M Kırmızı Y Sarı LC Açık Mavi LM Açık Kırmızı Dye Bazlı Muadil Mürekkep

  Raf Ömrü                                2 Yıl

  Garanti Süresi                        12 Ay %100 Garanti

  UYUMLU YAZICI MODELLERİ

  EcoTank L Serisi

  L1800

  L800

  L801

  L805

  L810

  L850

  UYUMLU KARTUŞ MODELLER

  Epson 673 T6731 Black Siyah Mürekkep

  Epson 673 T6732 Cyan Mavi Mürekkep

  Epson 673 T6733 Magenta Kırmızı Mürekkep

  Epson 673 T6734 Yellow Sarı Mürekkep

  Epson 673 T6735 Light Cyan Açık Mavi Mürekkep

  Epson 673 T6736 Light Magenta Açık Kırmızı Mürekkep

  Epson 674 T6741 Black Siyah Mürekkep

  Epson 674 T6743 Cyan Mavi Mürekkep

  Epson 674 T6743 Magenta Kırmızı Mürekkep

  Epson 674 T6744 Yellow Sarı Mürekkep

  Epson 674 T6745 Light Cyan Açık Mavi Mürekkep

  Epson 674 T6746 Light Magenta Açık Kırmızı Mürekkep

  ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Şirketimiz konusunda uzman ekibimiz tarafından dünya piyasalarındaki kalitesi en güvenilir, en istikrarlı, performansı en yüksek ürünleri, orijinal üretici ile %100 uyumlu mürekkepleri ve kartuşları karşılaştırma ve testlerden geçirerek tedarik  etmek için çalışır ve böylece paylaşmaktan ve sahip olmaktan memnuniyet duyacağınız, baskılarınızda sorun yaşamayacak, orijinal ürün ile kıyasladığınızda ciddi miktarda tasarruf yapabileceğiniz bu düşük maliyetli ve yüksek kaliteli alternatife güvenebilir, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu tezlerimizi 100% müşteri memnuniyet garantisi ile destekliyoruz. Ürünlerimizin kalite, fiyat ve performans karşılaştırmasını yaparken lütfen piyasada içeriğinin ne olduğu belli olmayan, çevreye ve insan sağlığına zararlı olup olmadığını bilmediğiniz düşük maliyetli ürünler ile değil, orijinal üretici ile kıyaslamanızı öneririz.

  OCP Mürekkepler® Avrupa da özel olarak birebir Epson yazıcılar için geliştirilen yüksek kaliteli mürekkepler olup, orijinal mürekkebin mükemmel renk değerlerine karşılık gelir. Bu nedenle, bu mürekkepler yüksek kaliteli net keskin baskılı metin dokümanları, aile fotoğrafları, son derece parlak çıktılar ve dengeli bir renk skalası size sunar.  Bu nedenle Epson L Serisi 6 Renk yazıcınız için OCP serisi mürekkeplerimizi kullanmanızı kesinlikle öneririz. Hızlı kargo teslimatımız, 50 Tl üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo , özel fırsatlarımız, toplu mürekkep sipariş indirimlerimiz ve benzersiz 1.sınıf müşteri hizmetlerimiz ile %100 memnun kalacaksınız. Ürünlerimizi kullandıktan sonra SARFET.com artık yazıcılarınız için sarf malzeme tedarikinde güvenilir tek adresiniz olacaktır.

  Sizlere yukarıdaki ürün açıklamalarımızın dışında inkjet mürekkepler ile ilgili genel kısa bir bilgi vermek isteriz.

  Dye bazlı mürekkepler, mürekkep püskürtmeli yazıcılarda kullanılan standart mürekkep türüdür. Tamamen çözülmüş ve sıvı içinde süspanse edilmiş renklendiricilerden oluşurlar. Pigment bazlı mürekkep ise , bir sıvı taşıyıcı içinde süspansiyon haline getirilmiş çok ince bir katı renklendirici parçacık tozundan oluşur.

  Dye bazlı ve Pigment bazlı mürekkepler arasındaki farkları tam olarak anlamak için, yapısal olarak birbirlerinden nasıl farklı olduklarını bilmek önemlidir. Dye mürekkepleri, suda çözülmüş bir şeker çözeltisi olarak düşünülebilir. Dye bazlı mürekkeplerin en büyük avantajı renk canlılığıdır, ancak UV solmasına karşı eğilimlidirler ve bir damla su kağıda düşer ise mürekkep yeniden kağıt üzerinde çözünür. Fotoğraf kağıtlarında ise bu durum farklılık gösterir, kağıt üzerindeki kimyasal kaplama dan dolayı Dye bazlı mürekkepler mükemmel renk canlılığı sağlar ve kalitesi yüksek bir mürekkep ve fotoğraf kağıdı ile solmaya karşı da direnci çok yüksek olur.

  Dye mürekkeplerindeki moleküller küçüktür ve genellikle daha ince bir şekilde yayılır. Dye mürekkepleri ayrıca kağıda batma eğilimindedir ve mürekkebin baskı sonrası görüntüsünün kenarlarından kanamasına izin verme potansiyeline sahiptir. Bununla birlikte, kristal berraklığında ve yoğun ince çizgilerle ince çizgi çizimleri üretmede iyi sonuçlar verir.

  Pigment mürekkepleri ise daha çok bir sıvı içinde asılı un gibidir kağıt üzerinde çözülmez . Bir Pigment mürekkebindeki moleküller, bir Dye mürekkebine kıyasla çok daha büyüktür, neme ve UV solmasına karşı daha dayanıklıdır. Bu, renk canlılığını daha uzun süre koruduğu ve daha fazla renk kararlılığına sahip olduğu anlamına gelir. Bir görüntünün uzun süre dayanması önemliyse, Pigment mürekkep kullanımına gitmek bir tercih sebebidir. Pigment bazlı mürekkepler, ideal koşullar altında bazı kağıt türlerinde 200 yıllık bir arşiv ömrüne sahiptir. Dye bazlı mürekkebin aksine, Pigment kağıdın liflerinde çözülmez, ancak kağıda oturur ve kağıt yüzeyine yapışır. Pigment mürekkepleri renk, ton ve dereceleri daha hassas bir şekilde üretebilir. Pigment mürekkepler ayrıca parlak, mat hatta güzel sanatlar tuval dahil tüm ortam yüzeyleriyle tutarlı sonuçlar verir.

  Dye bazlı mürekkepler Pigment bazlı mürekkep ile çalışan yazıcılarda kullanılabilir ama tam tersi durumda kullanılması tavsiye edilmez bu durum yazıcı baskı kafalarında tıkanmalar ciddi sorunlar ve maliyetler oluşturabilir. Maliyet bakımından Pigment bazlı mürekkepler Dye bazlı mürekkeplere göre çok daha pahalıdır ve üretimi Dye bazlı mürekkeplere kıyas ile kolay olmayan, formülasyonları daha komplike kimyasal ürünlerdir dolayısı ile piyasada Pigment bazlı diye satışa sunulan ve tavsiye edilen Pigment mürekkepler gerçekten Pigment mi değil mi bir diğer soru işaretidir.

  Umarız yukarıda sizlerle paylaştığımız bu bilgiler siz değerli müşterilerimize kısada olsa faydalı olabilmiştir.

  ÜRÜN NOTU

  Epson Mürekkep püskürtmeli yazıcılar için uyumlu yazıcı ve kartuş modelleri yukarıda belirtilmiş olup, bu ürün orijinal bir ürün değildir ve yazıcı üreticisi tarafından üretilmemiştir.

  Tüm marka isimleri ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir ve sadece referans amaçlı kullanılmıştır. 

  RAF ÖMRÜ: 2 Yıl
  GARANTİ SÜRESİ: 12 Ay %100 Garanti
  ÜRÜN NOTU:

  Mürekkep püskürtmeli yazıcılar için uyumlu yazıcı ve kartuş modelleri yukarıda belirtilmiş olup, bu ürün orijinal bir ürün değildir ve yazıcı üreticisi tarafından üretilmemiştir.
  Tüm marka isimleri ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir ve sadece referans amaçlı kullanılmıştır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.