Epson Expression Home XP-215 Yazıcı Uyumlu Kartuş Mürekkebi - Qc PRO Serisi

11,35
KDV Dahil
Renk Seçiniz

BK Pig

C Pig

M Pig

Y Pig

PRO Set

Gramaj Seçiniz

100ml

250ml

500ml

1000ml

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
.
Marka Adı : Qc PRO Serisi Epson
.
Ürün Açıklaması : Epson Expression Home XP-215  Yazıcı Uyumlu Mürekkep – Qc PRO Serisi
.
Renkler : Black Siyah Pigment 
Cyan Mavi Pigment 
Magenta Kırmızı Pigment 
Yellow Sarı Pigment 
 
.
Raf Ömrü : 2 Yıl
.
Garanti Süresi : 12 Ay %100 Garanti
.
Uyumlu Yazıcı Modelleri : Epson Expression Home XP-215
.
Uyumlu Kartuş Modelleri : T1801 (No.18) Black Siyah
T1802 (No.18) Cyan Mavi
T1803 (No.18) Magenta Kırmızı
T1804 (No.18) Yellow Sarı
 
 
 
 
.
ÜRÜN NOTU
Epson Mürekkep püskürtmeli yazıcılar için uyumlu yazıcı ve kartuş modelleri yukarıda belirtilmiş olup, bu ürün orijinal bir ürün değildir ve yazıcı üreticisi tarafından üretilmemiştir. Tüm marka isimleri ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir ve sadece referans amaçlı kullanılmıştır. 

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.