Epson SureLab SL-D700 Uyumlu Mürekkep - Qc PRO Serisi

189,97
KDV Dahil
Renk Seçiniz

BK Dye

C Dye

M Dye

Y Dye

LC Dye

LM Dye

PRO Set

Gramaj Seçiniz

250ml

500ml

1000ml

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Ürün Stok Kodu                     30300101031033

Marka Adı                              Qc PRO Serisi Epson

Model No                                Epson SureLab SL-D700

Ürün Açıklaması                     Epson SureLab SL-D700 Uyumlu Mürekkep – Qc PRO Serisi

Renk                                       Black Siyah Dye / Cyan Mavi Dye / Magenta Kırmızı Dye / Yellow Sarı Dye / Light Cyan Açık Mavi Dye / Light Magenta Açık Kırmızı Dye

Ürün Niteliği                           BK Siyah C Mavi M Kırmızı Y Sarı LC Açık Mavi LM Açık Kırmızı Dye Bazlı Muadil Mürekkep

Raf Ömrü                                2 Yıl

Garanti Süresi                        12 Ay %100 Garanti

UYUMLU YAZICI MODELLERİ

Epson SureLab SL-D700

UYUMLU KARTUŞ MODELLER

T7821 Black Siyah Kartuş

T7822 Cyan Mavi Kartuş

T7823 Magenta Kırmızı Kartuş

T7824 Yellow Sarı Kartuş

T7825 Light Cyan Açık Mavi Kartuş

T7826 Light Magenta Açık Kırmızı Kartuş

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Qc PRO Serisi Epson SL-D700 mürekkeplerimiz, yüksek kaliteli fotoğraflar basmak, baskı işlerini genişletmek ve maliyetlerini düşürmek isteyen fotoğrafçılar için tasarlanmıştır.

Şirketimiz konusunda uzman ekibimiz tarafından dünya piyasalarındaki kalitesi en güvenilir, en istikrarlı, performansı en yüksek ürünleri, orijinal üretici ile %100 uyumlu mürekkepleri ve kartuşları karşılaştırma ve testlerden geçirerek tedarik  etmek için çalışır ve böylece paylaşmaktan ve sahip olmaktan memnuniyet duyacağınız, baskılarınızda sorun yaşamayacak, orijinal ürün ile kıyasladığınızda ciddi miktarda tasarruf yapabileceğiniz bu düşük maliyetli ve yüksek kaliteli alternatife güvenebilir, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu tezlerimizi 100% müşteri memnuniyet garantisi ile destekliyoruz. Ürünlerimizin kalite, fiyat ve performans karşılaştırmasını yaparken lütfen piyasada içeriğinin ne olduğu belli olmayan, çevreye ve insan sağlığına zararlı olup olmadığını bilmediğiniz düşük maliyetli ürünler ile değil, orijinal üretici ile kıyaslamanızı öneririz.

Qc SL-D700 Mürekkepler® Avrupa da özel olarak birebir Epson yazıcılar için geliştirilen yüksek kaliteli mürekkepler olup, orijinal mürekkebin mükemmel renk değerlerine karşılık gelir. Bu nedenle, bu mürekkepler yüksek kaliteli fotoğraflar, son derece mükemmel çıktılar ve dengeli bir renk skalası size sunar. Özellikle Qc PRO serisinde renk yoğunluğu Epson SL-D700 Serisi 6 Renk mürekkeplere eşdeğerdir. Epson SL-D700 Serisi 6 Renk yazıcınız için Qc PRO serisi mürekkeplerimizinden çok menun kalacaksınız. Hızlı kargo teslimatımız, 50 Tl üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo , özel fırsatlarımız, toplu mürekkep sipariş indirimlerimiz ve benzersiz 1.sınıf müşteri hizmetlerimiz ile %100 memnun kalacaksınız. Ürünlerimizi kullandıktan sonra SARFET.com artık yazıcılarınız için sarf malzeme tedarikinde güvenilir tek adresiniz olacaktır.

ÜRÜN NOTU

Epson Mürekkep püskürtmeli yazıcılar için uyumlu yazıcı ve kartuş modelleri yukarıda belirtilmiş olup, bu ürün orijinal bir ürün değildir ve yazıcı üreticisi tarafından üretilmemiştir.

Tüm marka isimleri ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir ve sadece referans amaçlı kullanılmıştır. 


Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.