EPSON Süblimasyon Mürekkep 

Renklerin Sihirli Dansı!

Epson sublimasyon mürekkep, diğer mürekkep türlerine göre daha farklı özelliklere sahiptir. Özellikleri sayesinde kağıt yerine daha sert ve katı malzemelere baskı yaparken kullanılır.

Epson süblimasyon yazıcılarınız için doğru mürekkepleri bulmak artık çok daha kolay! Sarfet.com, her yazıcı ve kullanıcı ihtiyacını karşılamak üzere özel Epson süblimasyon mürekkep modellerini bünyesinde bulunduruyor.

  • Geniş ürün yelpazemizde aradığınız her mürekkep modelini bulabilirsiniz.
  • Epson marka yazıcılarınızla mükemmel uyum sağlar.
  • Renklerin canlılığını ve kalitesini artırın, baskılarınıza hayat verin!

Sarfet.com'a göz atın ve süblimasyon dünyasında yeni bir boyut keşfedin. Renklerin büyülü dünyasına adım atın!

Örneğin kumaş ve diğer sert malzemelere baskı yapabilmek için sublimasyon mürekkeplere ihtiyaç vardır. Bu nedenle bu mürekkepleri satın almak isteyen kullanıcıların dikkat etmeleri gereken birçok nokta bulunur.

Epson marka yazıcılar, farklı seriler olarak farklı özelliklerde üretilir. Bu nedenle kullanılacak olan mürekkep ve kartuş türü de diğerlerine göre değişiklik göstermektedir. Özellikle Epson marka bazı yazıcılarda sublimasyon mürekkepler kullanılır. Ayrıca sublimasyon mürekkepler, Epson marka yazıcıların geneliyle uyumlu bir şekilde çalışabilir.

Epson Sublimasyon Mürekkepleri Nedir?

Epson marka yazıcılar, farklı özelliklere sahip mürekkepler ile çalışabilir. Bu mürekkeplerden biri de sublimasyon modeli olmaktadır. Sublimasyon mürekkep modelleri, diğer mürekkeplerden hem yapısı hem de kullanımı açısından farklılık gösterir.

Sublimasyon mürekkeplerin en önemli özelliği, katı halde durması, basınç ve ısı yoluyla gaz haline getirilerek kullanılmasıdır. Bu mürekkebin bir diğer özelliği ise sert malzemelere baskı yapmak için kullanılmasıdır.

Epson Sublimasyon Mürekkep Modelleri

Epson sublimasyon mürekkep modelleri, yazıcı ve kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda şekillenir. Sarfet.com web sayfası, ihtiyaç duyulacak her mürekkep modelini bünyesinde bulundurur. Ayrıca web sayfasında yer almakta olan tüm Epson sublimasyon mürekkepler, Epson marka yazıcılarla uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Sublimasyon mürekkep modelleri genel olarak şu şekildedir;

  • A3 mürekkep seçenekleri
  • A4 sublimasyon mürekkepler
  • Geniş formatlı mürekkepler
  • A3+ mürekkepler

Yukarıdaki modelleri ve çok daha fazlasını bünyesinde bulunduran Sarfet.com web sitesini tercih ederek, dilediğiniz mürekkep modelini kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Ancak bu modeller, bazı yazıcı modelleriyle uyumlu çalışabilirken bazılarıyla çalışmayabilir. Bu nedenle satın alırken karşılaştırma yapılması gerekebilir. Örneğin Epson a3 sublimasyon mürekkep serisi, farklı özelliklerde ve farklı yazıcılarla uyumlu modelleri bünyesinde barındırır. 

Bununla birlikte Epson a3+ sublimasyon mürekkep ve Epson a4 sublimasyon mürekkep serileri için de bu durum geçerlidir. Sarfet.com web sitesini tercih ederek yazıcınızla uyumlu bir şekilde çalışacak sublimasyon mürekkep modelini kolaylıkla bulabilir, farklı ödeme seçenekleriyle güvenilir bir  şekilde satın alabilirsiniz.

Epson Sublimasyon Mürekkep Fiyatları

Epson sublimasyon mürekkep fiyatları, birçok faktör doğrultusunda şekillenir. Bu noktada mürekkebin uyumlu çalıştığı yazıcı modellerinin, renk seçeneğinin ve mürekkep miktarının önemi vardır.

Ayrıca Epson geniş format sublimasyon mürekkep modelinin fiyatları diğer modellere göre daha yüksek olabilir. Ancak Sarfet.com her modeli uygun fiyatlar karşılığında satın almanıza olanak sağlar. Siz de sarfet.com web sitesini tercih ederek dilediğiniz mürekkebi kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.